2013 Katalog Kapat

ner

Hakkımızda

izmir tel örgü çit sektöründe ve ege bölgesinde 25 yıldan fazla iş deneyimimizle:sizlere tel örgü çit hizmeti vermekten gurur duyarız.

Firmamız tel örgü çit olarak kemalpaşada faaliyet göstermektedir..

izmir tel örgü çit: izmir tel örgü çit sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz müşterilerimize tel örgü çit hizmeti vermekten gurur duyarız.. izmir tel örgü çit hizmetindeki presnsiplerimiz: öncelikle sağlam ve kaliteli malzeme ile sizlerin beklentilerini karşılayarak ,hassasiyetle  memnuniyete önem vermekteyiz. tel örgü çit imalatında yüksek kalite standartlarının dışında ; bilirkişi ekibimizle her türlü arazi ve konum şartlarında (tarla,arazi,fabrika,bahçe,ev ve yazlık gibi..........) tel örgü ve çit uygulamarımızın montajı yapılmaktadır.....    ACAR TEL ÖRGÜ ÇİT GARANTİSİ İLE !!

İzmir Telörgü  Çit  üretim ve iamalatı olarak ;Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine “VİZYON” edinmiştir

En son teknolojik olanakları kullanılarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen çevre koruma bilinciyle uygun ürünler üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı üstün nitelikli iş anlayışını, kusursuz proje ve uygulama sistemleriyle birleştirme hedefini taşımak.

 

İzmir  Tel Örgü Çit  sizlerin her türlü ihtiyaciniza cevap verebilmek için uzman kadrosuyla ürün yelpazesine yeni ürünler eklemektedir.                      ACAR TEL ÖRGÜ ÇİT

 

Çiftliklerden Tarım alanlarına, Spor sahalarından,Park ve Bahçelere,Villa ve Konut çevrelerinden, Sanayi Tesislerine kadar bir çok yerde her türlü Tel Örgü ve Çit sistemi ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz.

 

      İzmir  tel örgü çit olarak ilkelerimiz;

Müşteri memnuniyetinin sürekli arttırılması,

Çevre bilinci ve sorumluluğu,

Firma çalışanlarının gelişimi ve tutulması,

Performansın izlenilebilirliği,

Kaynakların optimizasyonu,

Tedarikçi zincirinin sürekli geliştirilmesi,

Hedeflenen fırsatların korunmasıdır

Verdiğimiz hizmet kalitesinin üstüne her gün daha da ekleyerek sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam edeciğiz. Sizlerin memnuniyeti bizlerin mutluluğudur.

      İzmir  tel örgü çit imalat ve uylamalarımız

 - Beton direkli çit imalatları ve uygulamaları

 - Boru direkli çit imalatlar ve uygulamalar

 - Spor kompleksleri

 - Pano uygulamaları

 - Panel çit uygulamaları

 - Punta kaynaklı çit uygulamaları

 - Özel proje uygulamaları

 - Galvanizli ve galvanizsiz hasır çelik uygulamaları

 - Galvanizli ve PVC kaplı örgü tel imalatı ve uygulamaları

 - Galvanizli ve PVC kaplı dikenli tel imalatı ve uygulamaları

 - Jiletli tel uygulamaları

                                                      İZMİR TEL ÖRGÜ ÇİT

Ykleniyor